DrySOFT

DrySOFT Kuru Temizleme ve Halı Yıkama Programı

Sektörün tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş kullanımı kolay ve hızlı bir programdır. DrySOFT size teknolojinin tüm olanaklarını sunarak iş akışınızı rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Kolay ve hızlı kullanımı sayesinde iş yükünüzü hafifletir ve sizi karışık hesaplardan kurtarır.


ÖZELLİKLERİ

Kuru Temizleme ve Laundry Mağaza Otomasyon Sistemi anlayışına sınıf atlatan üstün özelliklere sahip DrySOFT, işletme içi tüm bilgi gereksiniminizi giderir. Ürün alımından, ürün teslimine kadar geçen tüm süreci, DRYSOFT ile kontrol edebilir, yönebilirsiniz.

Puan Kart Sistemi ile alış veriş yaptıkça müşteri kartında müşteri puanı birikir. Böylelikle Müşteri biriken puanları ile mağazanızdan hizmet satın alabilir. Sunduğumuz, Puan Kart Sistemi özelliğini kullanan mağazalarımız, müşterilerine indirim yapmak yerine puan verme yoluna gitmeye başlamışlardır. Böylece müşteri devamlılığını sağlamışlardır.

AKTİF İŞLEMLER

Ürün Alımı ve Ürün Teslimatı modülleri hızlı ve kolay kullanımı sayesinde müşterilerinizin bekleme süresini minimuma indirir. İşlemi biten ürünler için tek tuşla teslimat işlemini gerçekleştirebilir, işlem sonuçlarını raporlardan takip edebilirsiniz.

Teslim edilmemiş fişler üzerinde değişiklik yapmak, yeniden fiş çıktısı almak, fiş iptali yapmak, vb. işlemler için oluşturulmuş bir modüldür. Fiş değişikliği modülü sadece yönetici kulanıcısının kullanımına açıktır.

Adresine servis talep eden müşterileriniz için kullanacağınız bu modül ile servis öncesinde servis fişi keserek, fişi kapıda doldurabilme imkanı sağlar. Sonrasında ise elle doldurmuş olduğunuz fişi, servis fişi işleme modülünden programa işlemeniz yeterlidir.

Aracınızın yakıt masrafından, elektrik faturanıza kadar her türlü işletme giderinizi kayıt altına alabilir ve giderlerinizi düzenleyebilirsiniz. Gider İptali modülü sadece yönetici kulanıcısının kullanımına açıktır.

Müşterilerinize borç oluşturabilir, geri ödeme opsiyonları ile cari kayıt tutabilirsiniz. Müşterilerinizin cari kayıt dökümlerini raporlar modülünden takip edebilirsiniz.

İgili gün içerisinde servis yapılması ya da teslim edilmesi gereken ürünleri size belirli zaman aralıkları ile hatırlatır.

Rapor dökümlerini, A4 formatında yazıcıdan çıktı olarak alabilir, EXCEL veya HTML formatında kayıt altına alabilirsiniz.

Tüm kayıtlarınızı her gün otomatik olarak yedekleyerek üst düzey veri güvenliği sağlar.

Kayıtlarınızı isteğe bağlı olarak yedekleyerek, yedek klasörüne kayıt etmenizi sağlar. Sistem yedeğini geri yükleme işlemi, firmamız teknik destek ekibi tarafından uzaktan erişimle yapılmaktadır.

AYARLAR

Müşteri ayarlarından, Sisteme yeni müşteri eklemek, kayıtlı müşteriler üzerinde değişiklik yapmak ve müşteri silme işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür.

Sisteme yönetici veya personel tipinde kullanıcı ekleme ve kullanıcı silme işlemlerini kapsar. Güvenlik gereği yönetici kullanıcısı ile personel kullanıcısının yetkileri birbirinden ayrılmıştır.

Sisteme yeni ürün, işlem, renk, desen, doku vb. ekleme; var olanlar üzerinde ise değişiklik yapabilme olanağı sağlar.

Ürün ve işlem bazında fiyat tarifesi oluşturma ve güncellemeleri yapılabilir. Aynı zamanda müşteriye özel tarife oluşturma opsiyonu sunulmaktadır.

Fiş üzerinde gözüken firma bilgilerinizi (firma ismi veya logosu, telefonu, adresi, e-posta ve web adresi) güncelleyebilirsiniz.

RAPORLAR

Günlük, aylık veya belirlediğiniz tarihlerde işlem yapılan veya işlemi biten ürünleri takip edebilmenizi sağlar.

Günlük, aylık veya belirlediğiniz tarihlerdeki işletme cirosunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Günlük, aylık veya belirlediğiniz tarihlerde yapılan işletme giderlerini gösterir.

Stoğunuzda bulunan ürünleri,adetlerini ve bu ürünlere uygulanacak işlemleri gösterir.

Belirttiğiniz tarihlerde teslim edilmesi gereken fişleri ve bu fişlerin altında kayıtlı ürünleri gösterir.

Günlük, aylık veya belirlediğiniz tarihlerde teslim edilmiş fişleri gösterir.

Belirttiğiniz tarihlerde eve servis yapılması gereken ürünleri ve servis yapılacak adresleri gösterir.

Sisteminizde kayıltı olan müşterilerinizin tüm bilgilerini listeler.

Günlük, aylık, belirlediğiniz tarihlerde veya tüm zamanlardaki müşteri işlem hacmini gösterir.

Genel fiş raporu detaylı bir sorgulama yapmanız için geliştirilmiş bir modüldür. DrySOFT programının kullanıma başlandığı tarihten itibaren işletme içi yapılan tüm işlemleri bu modül sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

Belirttiğiniz yıl içinde aylık bazda cironuzu, giderlerinizi ve net gelirinizi grafiksel bir şekilde gösterir.

Yapılan tüm işlemlerin detaylı raporunu gösterir.

TCMB'den tüm döviz kurlarını gerçek zamanlı olarak çeker ve listeler.